Piekarnia

Piekarnia

Nasz piekarnia produkuje pieczywo tradycyjne w oparciu o sprawdzone receptury, bez konserwantów  i polepszaczy oraz ciasta odznaczające się wyjątkowymi walorami smakowymi. Nasze produkty smakują nawet najbardziej wyrafinowanym smakoszom. Wśród naszych wyrobów znajduje się m.in. pieczywo mieszane, żytnie, razowe, wyroby półcukiernicze, ciasta domowe, paszteciki. Obecnie produkujemy około 50 rodzajów pieczywa, które dostarczamy do kilkudziesięciu sklepów na terenie powiatu sieradzkiego.

W pracy kierujemy się sercem, by poprzez nasze wyroby dotrzeć do innych serc. Jakość naszego pieczywa to jakość naszej pracy. Pieczenie chleba to dla nas coś więcej niż praca. To powołanie do szlachetnego zawodu piekarza. To duma z codziennej obecności naszych wypieków na Państwa stołach.  Chcemy żyć w zgodzie z otaczającą nas przyrodą. Piekąc chleb używamy starannie dobranych, naturalnych składników.

Wysoką jakość pieczywa gwarantują doświadczeni piekarze oraz tradycyjna technologia

  •  Wykwalifikowana załoga
  • Zakwasy, ręczna obróbka wyrobów
  • Szeroki asortyment

Stosowana jest Dobra Praktyka Higieniczno Produkcyjna oraz system HACCP zapewniający bezpieczeństwo produkowanej żywności.

Wypiek pieczywa odbywa się w piecu ceramicznym, którego palenisko wyposażone jest w palnik retortowy zapewniający ekologiczny proces spalania bez emisji zanieczyszczeń do atmosfery, piec obrotowy opalany jest olejem opałowym.

Cały cykl produkcyjny w piekarni jest monitorowany przy wykorzystaniu urządzeń telewizji przemysłowej

Piekarnia wielokrotnie została doceniona w konkursach za tradycyjny sposób wypieku i jakość.

Piekarnia  zaprasza do współpracy odbiorców pieczywa

Piekarnia Gminnej Spółdzielni
„Samopomoc Chłopska” w Warcie

ul. Kaliska 10
98-290 Warta
tel. 43 829-41-40